Інструкція і часті питання (FAQ) про ХЛІБОПІЧ FAST & DELICIOUS OW210A30
Хліб швидко та просто
Хлібопічка Pain Doré: рішення для легкого, смачного свіжого хліба вдома! Насолоджуйтесь гарним домашнім хлібом щоранку! Це так просто: додайте інгредієнти відповідно до інструкцій та запустіть прилад. Хлібопічка Pain Doré зробить все за вас. 12 повністю автоматичних програм для готування домашньої випічки: звичайний білий хліб, французький хліб, солодкий хліб, хліб швидкого випікання, хліб з борошна грубого помелу, безглютеновий хліб, житній хліб, паляниця, тісто, кекс, вівсянка, джем.
Так. Приготування хліба дуже чутливе до температури й вологості. Всі інгредієнти, що використовуються, мають бути кімнатної температури (якщо не вказано інше). У разі спекотної погоди бажано використовувати прохолодніші рідини, ніж зазвичай. Аналогічно, якщо погода холодна, може знадобитися підігріти воду чи молоко (але не більше ніж до 35°C). Всі інгредієнти потрібно ретельно зважити. Рідини відмірюйте мірною чашкою. Використовуйте мірну ложку з комплекту постачання, щоб відмірювати чайні ложки з одного боку, а з іншого — десертні. Борошно відміряйте за допомогою кухонних ваг. Неправильні вимірювання призведуть до поганих результатів. Щоб не заважати тісту підніматися, рекомендуємо класти всі інгредієнти в резервуар із самого початку й не відкривати кришку під час використання (якщо не вказано інше). Дотримуйтесь послідовності додавання інгредієнтів і кількості, зазначеної в рецептах. Спочатку додають рідини, а тоді — сухі речовини. Дріжджі не мають контактувати з рідинами чи сіллю. ЗАГАЛЬНА ПОСЛІДОВНІСТЬ, ЯКОЇ СЛІД ДОТРИМУВАТИСЯ: • Рідини (масло, олія, яйця, вода, молоко) • Сіль • Цукор • Перша половина борошна • Сухе молоко • Інші сухі інгредієнти • Друга половина борошна • Дріжджі
• Частина інгредієнтів потрапила в резервуар: Дайте машині охолонути й почистьте внутрішню частину вологою губкою, але без миючого засобу. • Тісто вийшло за край: завелика кількість інгредієнтів, особливо рідких. Дотримуйтесь пропорцій у рецептах.
Якщо робота переривається через відключення електроенергії або неправильне поводження, прилад запам’ятовує обрану програму на кілька хвилин. Цикл відновиться з того місця, на якому зупинився. Коли цей час мине, програмування втрачається.
Ми рекомендуємо належним чином просушувати вологі продукти (як-от нарізаний кубиками бекон, оливки тощо) та заморожувати крихкі інгредієнти (шоколадні крихти тощо), щоб вони зберегли свою консистенцію під час приготування.
Навіть якщо витягнути вилку з розетки під час роботи, прилад запам’ятає свою програму на сім хвилин. Якщо протягом семи хвилин ввімкнути його в іншу розетку, він продовжить роботу з того місця, на якому зупинився.
Є кілька можливих причин: • У разі виконання двох програм зачекайте одну годину перед початком другого приготування, щоб машина могла повністю охолонути. • Можливо, ви запрограмували відкладений запуск. • Це програма з попереднім нагріванням.
• Якщо вони застрягли в резервуарі, додайте туди трохи води й залиште його розмокати, перш ніж виймати їх. • Якщо вони застрягли у хлібі, змастіть лопатки олією перед додаванням інгредієнтів або скористайтеся гачком для виймання хліба (залежно від моделі).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
пекарські дріжджі бувають у кількох формах: свіжі у вигляді невеликих кубиків, сухі активні (для регідратації) або швидкорозчинні. Дріжджі продаються в супермаркетах (у відділі хлібобулочних виробів або у відділі свіжих продуктів), або ж можна купити свіжі дріжджі в місцевій пекарні. Свіжі або швидкорозчинні дріжджі слід додавати безпосередньо у чашу хлібопічки разом з іншими інгредієнтами. Не забудьте подрібнити свіжі дріжджі пальцями, щоб вони краще розчинилися. Лише сухі активні дріжджі (у дрібних гранулах) перед використанням потрібно залити невеликою кількістю теплої води. Температура має бути близько 35 °C. Якщо вона буде нижчою, дріжджі не піднімуться, а якщо вищою — вони можуть втратити свою здатність до підйому. Дотримуйтесь вказаних пропорцій і не забудьте перерахувати кількість, якщо використовуєте свіжі дріжджі (див. співвідношення між кількістю/вагою для сухих і свіжих дріжджів нижче).
Споживання електроенергії залежить від конкретної програми та хлібопічки. Орієнтовно: енергоспоживання хлібопічки потужністю 700 Вт (стандартна програма, французький хліб, 750 г, із середнім підрум’яненням) становить 350 Вт⋅год.
Вартість приготування хліба залежить від тарифів на електроенергію в країні. Наприклад: Споживання енергії 350 Вт⋅год для буханки хліба вагою 750 г або 35 годин роботи енергозберігаючої лампи (10 Вт).
Ні, хлібопічка самостійно замішує та розстоює тісто. Однак важливо дотримуватися обсягів і ваги, додавати інгредієнти за порядком, зазначеним у рецепті, і стежити, щоб перед початком приготування всі інгредієнту були кімнатної температури. докладнішу інформацію вказано в інструкції з експлуатації.
Успіх приготування хліба в основному залежить від точності, тому важливо точно дотримуватися пропорцій, зазначених у рецепті, і ретельно зважувати різні інгредієнти на кухонних вагах, а також за допомогою мірної ложки чи мірної чашки, якщо вони є в комплекті.
Ми рекомендуємо використовувати борошно сорту Т55, якщо в рецепті не вказано інше. Зберігайте борошно в герметичному контейнері, щоб на нього не впливали перепади вологості. Ви також можете знайти в магазинах готові хлібні суміші. Ознайомтеся з рекомендаціями виробника щодо використання таких сумішей.
Пекарські дріжджі продаються в магазинах у різних формах: • Свіжі дріжджі в кубиках (потрібно подрібнити пальцями) • Сухі активні дріжджі для регідратації (у невеликій кількості теплої води при температурі близько 35 °C). • Або сухі швидкорозчинні дріжджі. Після відкриття пакетика дріжджів його слід використати протягом наступних 48 годин. Якщо ви використовуєте свіжі дріжджі, помножте вагу, вказану для сухих дріжджів, на 3. докладнішу інформацію вказано в інструкції з експлуатації.
Може здатися, що якщо додати більше дріжджів, то хліб підніметься швидше. Однак надмірна кількість дріжджів послаблює структуру тіста, і воно занадто сильно підніметься й опуститься під час випікання. Не відкривайте кришку під час використання (якщо в рецепті не вказано інше), не додавайте занадто багато жиру, який також сповільнить процес підіймання.
Легенько натисніть на нього кінчиками пальців: воно має чинити легкий опір, а відбитки пальців мають поступово зникати. Під час замішування тіста ви також можете переконатися, що воно утворює гладку кулю, яка легко відстає від стінок. Якщо залишилося борошно, додайте трохи води; якщо тісто занадто липке, додайте ще трохи борошна. Додавайте за один раз невелику кількість (щонайбільше 1 столову ложку), щоб не помилитися.
Якщо тісто опускається, це означає, що в ньому забагато дріжджів чи замало борошна, або забагато води, або вода надто гаряча. Якщо хліб не піднімається, це означає, що борошна забагато, замало дріжджів і недостатньо води, або ж вода занадто холодна. Можливо, ви обрали не ту програму. Приготування хліба дуже чутливе до температури й вологості. Для досягнення оптимального результату ми рекомендуємо тримати тісто при комбінованій температурі 60 °c (температура води + температура борошна + кімнатна температура).