Інструкція і часті питання (FAQ) про UNO CM1218DE

Побалуйте себе найнеобхіднішим

Нова крапельна кавоварка Uno дозволяє дуже легко приготувати до 12 чашок кави. Легкий доступ до резервуара для води і тримача фільтра, близько 30 хвилин збереження тепла і автоматичне відключення після цього, а також функція «Крапля Стоп» - одні з основних переваг, які пропонує крапельна кавоварка Uno Filter.

Довідка : CM1218DE

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
У жодному разі не ставте колбу або термос (герметичний графин) у мікрохвильову піч, посудомийну машину або на плитку для підігрівання.
Можна застосовувати паперовий або багаторазовий (нейлоновий або металевий) фільтр. Ці два типи фільтрів продаються в крамницях.
У перший раз виконайте робочий цикл кавоварки з фільтром без кави, щоб промити кавоварку. Для цього візьміть кількість води, що відповідає одній колбі.
Плитка для підігрівання призначається для підтримування потрібної температури кави, якщо залишити кавоварку ввімкненою. Ця функція пропонується лише для кавоварок зі скляним кавником.
У залежності від моделі приладу фільтр можна купити в центрі післяпродажного обслуговування або в розділі «Аксесуари» на нашому сайті.
На поверхнях кавоварки природним чином утворюється накип. Регулярне видалення накипу допоможе захистити кавоварку й подовжить її строк експлуатації. Також ця процедура допомагає підтримувати якість кави на незмінному рівні.
Скористуйтеся комплектом для видалення накипу або візьміть трохи білого оцту.

• Візьміть трохи розчину для видалення накипу на півлітра води, або 250 мл білого оцту на півлітра води.

• Залийте розчин у резервуар для води (без кави),


• Розпочніть робочий цикл (без кави). Через 2 хвилини зупиніть робочий цикл вручну. Залиште кавоварку приблизно на годину


• Ще раз увімкніть кавоварку, щоб завершити робочий цикл,


• Щоб промити машину, виконайте 2 робочі цикли з водою, але без кави.


За потреби повторіть всю процедуру видалення накипу.
Частота видалення накипу з поверхонь кавоварки залежить від жорсткості води й від частоти використання кавоварки. Якщо час готування кави збільшився, прилад створює велику кількість пари, надто сильно гудить наприкінці робочого циклу або зупиняється впродовж циклу, це означає, що всередині кавоварки утворився накип. Видаляти накип із кавоварки треба кожні 20—40 циклів використання або раз на місяць, залежно від жорсткості води.
Забороняється мити герметичні графини в посудомийній машині!
Пластиковий герметичний графин треба промити гарячою водою одразу після використання.
Скляний графин забороняється мити за допомогою щітки для миття посуду або інших предметів, здатних залишити тонкі подряпини, через які скло може тріснути. Герметичний графин із матової сталі можна мити щіткою для миття посуду й аналогічними засобами, причому навіть зсередини.
Скляну кавову колбу й тримач фільтра миють на верхній полиці посудомийної машини.
• Забагато меленої кави. Ми радимо використовувати одну мірну ложку кави (7 г) на чашку.
• Занадто дрібний помел кави (каву змелено під еспресо).
• Якщо використовується багаторазовий фільтр, разом із ним не треба застосовувати паперовий фільтр.
• Паперові фільтри деяких типів (для приготування кави з повнотілим, насиченим смаком) можуть збільшувати час на проходження води крізь фільтр і викликати переливання води.
Всередині кавоварки утворився накип. Треба видалити накип із поверхонь.
У випадку відключення живлення може знадобитися ще раз натиснути кнопку УВІМК./ВИМК.
На моделях із таймером треба запрограмувати годинник.
Очистьте противокрапельний клапан тримача фільтра під проточною водою, для цього активуйте його вручну.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Це цілком залежить від ваших уподобань: можна купувати в супермаркеті вже мелену каву для кавоварок із фільтром різної міцності або з різними ароматами, можна власноруч молоти кавові зерна або купувати в кавовій крамниці зерна й попросити змолоти їх для кавоварки з фільтром.
Обов’язково зберігайте мелену каву в герметичному контейнері, або забезпечте герметичність пачки за допомогою затискача. Щоб кава довше зберігала свіжість, зберігайте контейнер у холодильнику.
Середній або дрібний (але не надто дрібний). Можете також попросити змолоти каву «для еспресо».
Якщо не видаляти накип, що утворюється на внутрішніх поверхнях, то вода не зможе нормально проходити крізь прилад, і потік стане набагато повільнішим.
Гарантія не розповсюджується на несправності, що сталися через нерегулярне видалення накипу.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.