Швидко та економно - вскип'ятіть стільки води, скільки вам потрібно!
Унікальний чайник серії Tefal Express з подвійним індикатором рівня води - якщо ви поспішаєте і вам потрібна всього одна-дві чашки гарячого напою, спеціальний індикатор вже відміряв потрібну кількість!
Перевірте, чи кришка вашого чайника закрита, і фільтр знаходиться на місці. Якщо це так, будь ласка, віднесіть Ваш чайник до аторизованого сервісного центру.
• Не користуйтесь чайником мокрими руками або якщо у вас босі ноги. • Не залишайте кабель живлення на краю стола або робочої поверхні, щоб уникнути ризику падіння чайника. • Завжди пам'ятайте про час експлуатації приладу, приділяючи особливу увагу пару, що виходить, який є дуже гарячим. • Також зверніть увагу на те, що під час роботи чайник з нержавіючої сталі стає дуже гарячим. Не торкайтесь чайника, окрім ручки. • Діти повинні бути під контролем дорослих, не гратися з приладом. • Якщо кабель живлення пошкоджений, його слід замінити по гарантії або виконати післягарантійне обслуговування в авторизованому сервісному центрі, щоб уникнути будь-якої небезпеки.
Ви можете кип'ятити мінеральну воду. Якщо у воді є багато корисних мінералів, нержавіюча сталь буде легко темніти (Залежить від моделі). Ми рекомендуємо періодично чистити чайник.
Може здатися, що є більше місця для води, але якщо ви перевищите максимум, то чайник може протікати, коли вода закипить. Будь ласка, не переповнюйте чайник.
Фільтр складається з сітки, яка забирає частинки накипу. Важливо регулярно чистити його щіткою або замочувати у контейнері з розчином для видалення накипу (розведеним оцтом або лимонною кислотою).
Просто витріть зовні чистою ганчіркою (з краплею оцту, якщо це необхідно). Ніколи не використовуйте абразивні засоби, порошок для чищення, миючі засоби та інші засоби для догляду, оскільки вони можуть знебарвлювати пластик. Будьте обережні, ніколи не занурюйте чайник або електричну основу у воді!
Очищайте чайник регулярно, бажано принаймні один раз в місяць, і частіше, якщо ви живете в регіоні з дуже жорсткою водою. Щоб очистити чайник від накипу, виконайте наступні дії: Використовуйте 8 ° білий оцет: - заповніть чайник з 1 / 2 л оцту, - залиште на 1 годину без нагрівання. • Лимонна кислота: - закип'ятять 1/2 л води, - додайте 25 г лимонної кислоти і залиште на 15 хв., щоб подіяло. • Спеціальний продукт для видалення накипу для пластикових чайників: дотримуйтесь вказівок виробника. Вилийте розчин з чайника і промийте його 5 або 6 разів. Почніть знову, якщо це необхідно.
Щоб очистити фільтр (залежно від моделі): • Замочіть фільтр в розчині з білим оцтом або розведеною лимонною кислотою. • Ніколи не використовуйте інший метод, окрім рекомендованого.
Під час використання: Дотримуйтесь інструкцій з експлуатації: дотримуйтесь рівня заповнення та заповнюйте лише водою. Після використання: Завжди виливайте зайву воду з вашого чайника Обслуговування: Регулярно, принаймні один раз на місяць,або частіше, очищайте від накипу, якщо ви живете в регіоні з жорсткою водою.
Як правило, причина в перевищені шкали, що вбудована всередині: уважно прочитайте інструкцію з експлуатації щодо очищення від накипу вашого чайнику (в залежності від моделі). Крім того, чайник може бути випадково включений без води або з недостатньою кількістю води (нагрівльний елемент завжди повинен бути покритий водою), що спричиняє спрацювання запобіжника. Дійте таким чином: Зачекайте 5 хвилин, щоб чайник охолонув, а потім наповніть його водою. Натисніть перемикач увімкнення / вимикання, і приблизно через 15 хвилин чайник автоматично відновлюється і починає кип'ятити.
Можливо, ви переповнили чайник, через що вода може протікати назовні через край під час кипіння або вода з'являється на підставці чайника, на робочій поверхні. Заповнюйте чайник лише до максимальної позначки. Також конденсат на кришці може протекти на робочу поверхню.
Оскільки споживання енергії є високим, деяку кількість тепла може бути втраченою. Використовуйте штепсель виключно для чайника. Якщо в ньому є достатня кількість тепла, це може спричинити опік, або якщо пластик деформується, припиніть користуватися та зверніться для ремонту та перевірки.
Електричні чайники розроблені таким чином, що вони відключаються, коли відчувають пар. Цей пар може конденсуватися, і краплі води можуть падати з нижньої частини ручки. Це не дефект. Це також не призведе до помилки вашого чайника.
Відразу після закіпання датчик, який автоматично вимикає живлення, буде гарячим, а вимикач живлення може не працювати. Почекайте, поки датчик охолоне, а потім повторіть спробу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Це зазвичай трапляється, коли чайник новий; вилийте воду після перших кількох разів використання. Якщо проблема не зникне, заповніть чайник до максимального рівня та додайте 2 чайні ложки соди. Закип'ятіть чайник, вилийте воду і промийте чайник.
Це явище є нормальним для регіонів з важкою водоюв. Це пов'язано з наявністю у воді карбонату кальцію та магнію. Підказка: необхідне регулярне видалення накипу.
Електричні чайники кип'ятять потрібну кількість води протягом певного часу і зазвичай не оснащені функціями для підтримання тепла. Вода швидко закіпає, тому немає необхідності підтримувати воду теплою.