Інструкція і часті питання (FAQ) про GLASS CLASSIC

Довідка : PP1041V0

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Завжди зважуйтеся в один і той же час дня. Найкраще зважуватися з періодичністю один раз на тиждень.
Ця функція дозволяє відразу виводити вагу на дисплей. Не потрібно чекати, поки на дисплеї з'явиться «0». Розрахунок ваги почнеться автоматично.
У більшості сучасних підлогових вагах перемикач розташований поруч з відсіком для батарейок. Якщо Ви не можете знайти перемикач, прочитайте інструкцію.
Для отримання найбільш точних результатів в показаннях вагових вимірів зважування повинно завжди проводитися в однакових умовах:
• Проводячи зважування, завжди ставайте на ваги без взуття. Стопи повинні бути сухими. Встаньте на ваги таким чином, щоб стопи були розташовані на електродах. Увага! Занадто велика кількість грубої шкіри на стопах може впливати на вимірювання.
• Рекомендується проводити зважування вранці,
• через чверть години після пробудження. Це важливо, тому що в цей час доби вода розподілена в нижніх кінцівках.
Також прослідкуйте, щоб ноги (стегна, коліна, щиколотки) або стопи не стикалися. Якщо необхідно, покладіть аркуш паперу між ногами.
Все залежить від типу ваг, які Ви використовуєте:
- діагностичні ваги: показники вимірювання не будуть точними.
- інші підлогові ваги: волога не впливає на вимірювання.
Завжди тримайте ваги рівно, не кладіть на платформу жодних предметів.
Якщо ви не користуватиметеся вагами впродовж тривалого часу, вийміть батареї.

Якщо ваги зберігались у вертикальному положенні так, що одна або більше ніжок не стояли на поверхні, або якщо на вагах лежали предмети, перше вимірювання буде неправильним.
Наприкінці зважування може з’явитися повідомлення ERR (Помилка) і пролунати довгий звуковий сигнал. Вам потрібно зважитися ще раз.
Щоб забезпечити коректні вимірювання, необхідно встановити ваги на тверду плоску поверхню, а не на м’яку підлогу, наприклад килим або килимове покриття.
Рекомендується завжди використовувати нові лужні батарейки (LR03), забороняється використовувати сольові батарейки (R03) або акумуляторні акумуляторні батареї (HR03).
При заміні батарейок слід використовувати нові лужні батарейки.
Це не стосується вагів, в яких використовуються батарейки таблеткового типу CR2032 або літієві батарейки.
Ваги можна чистити безворсовою тканиною, злегка змоченою водою.
Не використовуйте металеву мочалку або чистильний порошок. Категорично забороняється занурювати пристрій у воду.
Це нормально, що після заміни батарейок з'являється повідомлення «8888». Прилад перебуває в стадії ініціалізації. Поставте його на плоску поверхню і почекайте, поки не зникне повідомлення. Якщо Ви будете переміщувати прилад або наступати на ваги, коли відображається повідомлення «8888», процес ініціалізації запуститься заново. Ініціалізація триває від 5 до 30 секунд.
Стався збій при зважуванні, і виконується повторне калібрування. Необхідно зійти з терезів і дочекатися, поки на екрані з'явиться значення «0.0», а потім знову встати на ваги.
Віртуальна клавіатура активується тільки після завершення процесу зважування.
Дотримуйтесь наступних правил:
• Зійдіть з вагів після зважування,
• При натисканні кнопок прилад повинен залишатися на підлозі,
• Натистайте кнопки лише одним пальцем,
• Натистайте кнопки лише пальцями (не використовуйте інші предмети).
Якщо після виконання інструкцій, наведених у посібнику користувача, ваги все одно не працюють, не намагайтеся розібрати або відремонтувати пристрій самостійно — натомість віднесіть його до авторизованого центру обслуговування.
Так, діагностичні ваги вимірюють суху масу тіла і віднімають отриманий результат від значення загальної маси тіла. Ваги показують загальний вміст жиру в організмі незалежно від місця його розташування.
При калібруванні підлогових вагів в процесі виробництва між різними вагами може спостерігатися розкид значень вимірів. Якщо Ви порівняєте результати, отримані після зважування на двох різних підлогових вагах, можна помітити деякі відмінності, викликані розкидом значень.
Головний показник для правильного функціонування вашого організму, його вимірювання дозволяє вам відстежувати показники зневоднення.
Складається з води, органів, кісток і м'язів, його роль є незначною для щоденних витрат енергії.
Важливий показник для вашого тіла, це резервний запас енергії.
Індекс маси тіла – це міжнародний показник, визначений ВООЗ у 1997 році.
Індекс маси тіла визначає ваш рівень огрядності, а отже, ризик зайвої ваги. Його вимірюють у такий спосіб:


Індекс маси тіла – це дуже загальний і не персоналізований показник. Він не дає змогу визначити масу жиру або масу м’язів.
У наших вагах використовується біоелектричний імпеданс, який називають також біоімпедансом.

Синусоїдальний струм низької інтенсивності подається в тіло. Цей струм легко проходить скрізь тканини, які містять багато води (нежирові тканини: м’язи, шкіру...). Натомість він зустрічає більший опір на рівні тканин, що містять мало води (у жировій масі).


Опір, визначений у такий спосіб, разом із рівняннями, що враховують ваш профіль, дають змогу обчислити вашу масу нежирових тканин.

Масу жиру отримують, віднявши масу нежирових тканин від загальної маси.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.