Обирайте дошку з можливістю регулювання висоти відповідно до вашого зросту. Вона не повинна хитатися та має бути міцною, щоб на неї можна було ставити праску. Дошка має бути перфорованою, щоб пара могла проходити крізь волокна тканини, пом’якшуючи їх та полегшуючи прасування. Кришка прасувальної дошки також має дозволяти парі проходити крізь неї.
Ця функція дозволяє прасувати тканину одразу на місці, або на вішалці. Для цього встановіть кнопку регулятора температури праски в максимальну позицію. • Залиште річ на вішалці й обережно натягніть тканину одною рукою. • Ненадовго натисніть кнопку пари й рухайте праску згори донизу. Оскільки пара, що утворюється, буде дуже гарячою, вона пом’якшить волокна й усуне зморшки. Примітка. В жодному разі не використовуйте функцію вертикальної пари для прасування одягу на людині.
Щоб запобігти пошкодженню підошви, дотримуйтеся наступних порад: • завжди ставте праску на п’яту або на базу (залежить від моделі), • намагайтеся не прасувати елементи, що здатні подряпати підошву (ґудзики, застібки-блискавки тощо), • у жодному разі не чистьте підошву праски абразивними засобами або металевими губками.
На деяких тканинах, зокрема темних, можуть з’являтися лискучі відбитки. Ми радимо прасувати темний одяг зі зворотного боку та при правильній температурі. Якщо тканина, що треба прасувати, містить суміш волокон, обирайте температуру для більш делікатних волокон. Важливо! Охолодження праски триває довше, ніж нагрівання. Ми радимо починати прасувати тканину з низької температури.
Пар утворюється з більшою або меншою інтенсивністю залежно від настройки температури праски. Рекомендовано час від часу використовувати пару, коли на прасці встановлено низьку температуру, інакше на білизні можуть залишатися краплі води.
Перед очищенням переконайтеся, що прилад від’єднано від розетки, а підошва та підставка парової станції праски холодні. Для очищення підошви та базового блока заборонено використовувати миючі засоби або засоби для видалення накипу. Ніколи не підставляйте праску або базовий блок під водопровідну воду.
• Очищення базового блока: Регулярно очищайте пластикові частини м’якою та трохи вологою тканиною.
• Очистіть збирач накипу, як описано нижче: Вимкніть прилад і зачекайте принаймні 1 годину. Зніміть збирач накипу, піднявши та повернувши кришку на 90 градусів. Промийте збирач накипу під краном і помістіть його назад на праску.
• Самоочищення підошви (залежно від моделі): Коли блимає індикатор необхідності видалити накип, виконайте кроки, описані в цьому відео.
Це нормально. Ваша праска генерує багато пари, ця пара конденсується на дошці. Певна кількість крапель води може утворюватися знизу прасувальної дошки й врешті-решт падати на підлогу.
• Ви залили воду з хімічними засобами для видалення накипу або іншими добавками. Ніколи не додавайте такі засоби в резервуар для води. Якщо це сталося, зверніться в авторизований сервісний центр. • Ви недостатньо ретельно прополоскати білизну або прасуєте нову річ, яку ще не прали. Ретельно полощіть свою білизну, щоб видалити з нових речей залишки мила або хімічних речовин, які можуть пристати до праски.
• Ваша праска занадто нагрілася. Див. Рекомендації по контролю температури в інструкціях з експлуатації. • Ви використовуєте крохмаль. Розпилювати крохмаль тільки із зворотного боку тканини, яку прасуєте.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Ні. Обидва кабелі забезпечені окремою ізоляцією. Вони захищені і ретельно перевірені. Але якщо ви помітили, що кабель пошкоджений, здайте прилад на ремонт в авторизований сервісний центр.
Ця система захищає підошву від закоркування. Її активне покриття відштовхує ворсинки й частки бруду, які часто забиваються в підошву, знижуючи властивості ковзання.