Невелика кавоварка з фільтром, яка підходить кожному!
Приготувати смачну каву швидко і просто дозволяє крапельна кавоварка. За один сеанс Tefal CM340811 приготує до 6 стандартних чашок ароматного напою. Добре те, що при цьому не потрібно контролювати приготування ні в ході термообробки мелених зерен, ні після неї — в приладі передбачені автовідключення і функція підтримки тепла. Характеристики та переваги: Крапельна кавоварка TEFAL CM340811 — вибір тих, хто любить «правильний» фільтрований американо. Щоб регулювати смак напою, можна вибирати різні пропорції води і кави. Принцип роботи пристрою наступний: Користувачеві потрібно налити в спеціальний резервуар воду і насипати в фільтр мелену каву. Кавоварка Tefal за допомогою тена нагріває воду до точки кипіння, перетворюючи її на пару, яка потім конденсується і у вигляді крапель проходить через кавову масу, заварюючи її. Готовий напій збирається в колбі (чаші), розташованої під фільтром. У ТОП-рейтинг популярних побутових кавоварок крапельні моделі потрапили завдяки простоті експлуатації і доступній ціні. Де замовити кавоварку? Щоб купити кавоварку для дому, звертайтеся до наших офіційних дистриб'юторів, які представлені на сайті. Оригінальна техніка TEFAL в Україні реалізується через партнерські магазини — купуючи товари тут, ви отримуєте повноцінні гарантії від виробника.
Важлива інформація
Compact design
A versatile 0.6 L capacity in a compact design for up to six cups of coffee, all in an elegant glass carafe.
У перший раз виконайте робочий цикл кавоварки з фільтром без кави, щоб промити кавоварку. Для цього візьміть кількість води, що відповідає одній колбі.
Плитка для підігрівання призначається для підтримування потрібної температури кави, якщо залишити кавоварку ввімкненою. Ця функція пропонується лише для кавоварок зі скляним кавником.
На поверхнях кавоварки природним чином утворюється накип. Регулярне видалення накипу допоможе захистити кавоварку й подовжить її строк експлуатації. Також ця процедура допомагає підтримувати якість кави на незмінному рівні.
Частота видалення накипу з поверхонь кавоварки залежить від жорсткості води й від частоти використання кавоварки. Якщо час готування кави збільшився, прилад створює велику кількість пари, надто сильно гудить наприкінці робочого циклу або зупиняється впродовж циклу, це означає, що всередині кавоварки утворився накип. Видаляти накип із кавоварки треба кожні 20—40 циклів використання або раз на місяць, залежно від жорсткості води.
Забороняється мити герметичні графини в посудомийній машині! Пластиковий герметичний графин треба промити гарячою водою одразу після використання. Скляний графин забороняється мити за допомогою щітки для миття посуду або інших предметів, здатних залишити тонкі подряпини, через які скло може тріснути. Герметичний графин із матової сталі можна мити щіткою для миття посуду й аналогічними засобами, причому навіть зсередини.
• Забагато меленої кави. Ми радимо використовувати одну мірну ложку кави (7 г) на чашку. • Занадто дрібний помел кави (каву змелено під еспресо). • Якщо використовується багаторазовий фільтр, разом із ним не треба застосовувати паперовий фільтр. • Паперові фільтри деяких типів (для приготування кави з повнотілим, насиченим смаком) можуть збільшувати час на проходження води крізь фільтр і викликати переливання води.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Це цілком залежить від ваших уподобань: можна купувати в супермаркеті вже мелену каву для кавоварок із фільтром різної міцності або з різними ароматами, можна власноруч молоти кавові зерна або купувати в кавовій крамниці зерна й попросити змолоти їх для кавоварки з фільтром.
Обов’язково зберігайте мелену каву в герметичному контейнері, або забезпечте герметичність пачки за допомогою затискача. Щоб кава довше зберігала свіжість, зберігайте контейнер у холодильнику.
Якщо не видаляти накип, що утворюється на внутрішніх поверхнях, то вода не зможе нормально проходити крізь прилад, і потік стане набагато повільнішим. Гарантія не розповсюджується на несправності, що сталися через нерегулярне видалення накипу.