Інструкція і часті питання (FAQ) про EFFECTIS ANTI-CALC GV6840
Усе, що вам необхідно для швидкого прасування
Праска з парогенератором високого тиску GV6840 Effectis Anti-calc володіє відмінними характеристиками для прасування та чудовий компактний дизайн. Ця праска з парогенератором від Tefal забезпечує чудове ковзання та ефективне швидке прасування. Ексклюзивний колектор для збору накипу забезпечує надійний та тривалий результат, а завдяки технології "без налаштувань", вам більше не потрібно сортувати білизну та турбуватись про те, що ви можете її спалити.
Обирайте дошку з можливістю регулювання висоти відповідно до вашого зросту. Вона не повинна хитатися та має бути міцною, щоб на неї можна було ставити праску. Дошка має бути перфорованою, щоб пара могла проходити крізь волокна тканини, пом’якшуючи їх та полегшуючи прасування. Кришка прасувальної дошки також має дозволяти парі проходити крізь неї.
Ця функція дозволяє прасувати тканину одразу на місці, або на вішалці. Для цього встановіть кнопку регулятора температури праски в максимальну позицію. • Залиште річ на вішалці й обережно натягніть тканину одною рукою. • Ненадовго натисніть кнопку пари й рухайте праску згори донизу. Оскільки пара, що утворюється, буде дуже гарячою, вона пом’якшить волокна й усуне зморшки. Примітка. В жодному разі не використовуйте функцію вертикальної пари для прасування одягу на людині.
Так, оскільки пар виробляється в окремій зоні, далі від підошви праски. Це дозволяє отримати пар на найнижчому параметрі температури, наприклад, для шовку. Проте, якщо регулятор температури праски встановлено на найнижчий параметр, диск регулювання паропродуктивності (в залежності від моделі) необхідно повернути в нижнє положення. В іншому випадку разом з парою будуть виділятися крапельки води.
Щоб запобігти пошкодженню підошви, дотримуйтеся наступних порад: • завжди ставте праску на п’яту або на базу (залежить від моделі), • намагайтеся не прасувати елементи, що здатні подряпати підошву (ґудзики, застібки-блискавки тощо), • у жодному разі не чистьте підошву праски абразивними засобами або металевими губками.
На деяких тканинах, зокрема темних, можуть з’являтися лискучі відбитки. Ми радимо прасувати темний одяг зі зворотного боку та при правильній температурі. Якщо тканина, що треба прасувати, містить суміш волокон, обирайте температуру для більш делікатних волокон. Важливо! Охолодження праски триває довше, ніж нагрівання. Ми радимо починати прасувати тканину з низької температури.
Перед очищенням переконайтеся, що прилад відключений від мережі, а підошва і бік праски повністю охололи (мінімум через 2 години після прасування). Не використовуйте засоби профілактики або видалення накипу для очищення підошви праски або підставки. Ніколи не тримайте праску або підставку під проточною водою. Очищення підставки: • Час від часу протирайте пластмасові деталі за допомогою злегка вологої м'якої ганчірки. Обслуговування бака для кип'ятіння (раз на місяць): • Зверніть увагу: щоб продовжити термін служби бака для кип'ятіння і уникнути відкладень, необхідно промивати його через кожні 10 застосувань (приблизно раз на місяць). • Переконайтеся, що парова праска охолонула і була відключена більше 2 години тому. • Повільно відкрутіть кришку резервуара для кип'ятіння. Якщо резервуар вашого парової праски має стержень для захисту від накипу, вийміть його і промийте під краном, перш ніж встановити його назад в резервуар. • Використовуйте глечик, щоб заповнити резервуар водопровідною водою на 3/4. • Акуратно струшуйте підставку протягом декількох секунд, а потім повністю вилийте з нього воду над раковиною. • Для отримання найкращих результатів ми рекомендуємо вам виконати цю операцію ще раз. Якщо ви живете в регіоні з жорсткою водою, рекомендуємо робити це частіше. Головне, не використовуйте засоби для видалення накипу, щоб очистити резервуар для кип'ятіння, так як вони можуть пошкодити його.
Паровому генератору не потрібно видалення накипу, однак ви можете промити нагрівач через кожні 10 раз (дивіться інструкцію з експлуатації). При митті нагрівача ніколи не використовуйте засіб для видалення накипу або оцет - вони можуть зіпсувати його. • Моделі з щіткою для збору накипу: Помийте щітку для збору накипу водою. Наступного разу, коли будете використовувати генератор, натисніть на кнопку перезавантаження "restart", щоб вимкнути помаранчевий індикатор "Anti-calc" (в залежності від моделі). • Моделі без щітки для збору накипу: Помийте нагрівач. Наступного разу, коли будете використовувати генератор, натисніть на кнопку перезавантаження "restart", щоб вимкнути помаранчевий індикатор "Anti-calc" (в залежності від моделі).
• Тип підошви Durillium: Регулярно очищуйте підошву вологою неметалевою губкою для миття. Щоб спростити чищення й не допустити появи іржі, очищуйте підошву вологою губкою, доки праска ще тепла. Якщо відчистити бруд складно, скористайтеся спеціальним противапняним стрижнем для очищення підошов Durillium.
• Підошва з нержавіючої сталі: Очищуйте підошву праски, коли вона вже охолола, за допомогою вологої серветки або неабразивної губки.
• Підошва з функцією автоматичного очищення: Щоб не пошкодити поверхню, радимо застосовувати м’яку вологу тканину й очищувати підошву, коли вона ще тепла. Попередження. Засіб для чищення прасок пошкодить покриття підошви вашої праски з функцією автоматичного чищення.
Ні. При запуску або під час використання парогенератора можуть виникати шуми накачування або вібрації в супроводі клацання звуку. Це абсолютно нормально. Просто насос закачує воду в нагрівач, або відкривається паровий клапан.
Поставте контроль температури праски на необхідний тип тканини, який ви будете прасувати, і встановіть вихід пару (якщо контроль температури встановлений на синтетиці "Synthetics", контроль налаштування пару повинен бути на MIN).
Це нормально. Ваша праска генерує багато пари, ця пара конденсується на дошці. Певна кількість крапель води може утворюватися знизу прасувальної дошки й врешті-решт падати на підлогу.
Якщо нагрівач не працює або включається червоне світло на панелі управління, хоча в резервуарі залишилася вода, можливо, резервуар для води порожній. Ви також можете перевірити, чи достатньо щільно стоїть на місці знімний резервуар для води (в залежності від моделі), потім натисніть кнопку перезапуску на панелі управління. Диск регулятора подачі пару може бути встановлена на мінімальному рівні (в залежності від моделі), тому поверніть диск, щоб збільшити подачу пару.
Це може бути пов'язано з наступними факторами: • спроба використовувати прилад до того, як він нагріється. Залежно від моделі парогенератора, якщо ви прасуєте білизну при низькій температурі, зменшіть подачу пару, відрегулюйте диск подачі пару на панелі управління. Зачекайте, поки вимкнеться індикатор контролю температури праски, перш ніж почати прасувати. • У трубах могла конденсуватися вода, тому що ви використовуєте пар вперше або не використали його якийсь час. В такому випадку тримайте праску над прасувальною дошкою і натискайте на кнопку контролю пара, поки не з'явиться пар. • Надмірне використання функції турбо пару може охолодити підошву праски. У цьому випадку припиніть використовувати функцію турбо пару і дочекайтеся, поки включиться і знову вимкнеться індикатор контролю температури праски, перш ніж знову використовувати цю функцію. • Бойлер переповнений. Не заповнюйте його доверху.
• Ви залили воду з хімічними засобами для видалення накипу або іншими добавками. Ніколи не додавайте такі засоби в резервуар для води. Якщо це сталося, зверніться в авторизований сервісний центр. • Ви недостатньо ретельно прополоскати білизну або прасуєте нову річ, яку ще не прали. Ретельно полощіть свою білизну, щоб видалити з нових речей залишки мила або хімічних речовин, які можуть пристати до праски.
• Ваша праска занадто нагрілася. Див. Рекомендації по контролю температури в інструкціях з експлуатації. • Ви використовуєте крохмаль. Розпилювати крохмаль тільки із зворотного боку тканини, яку прасуєте.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Прилад обладнано режимом автоматичного вимкнення, який зараз активовано. Після 8 хвилин простою запускається режим автоматичного вимкнення, кнопка ввімкнення/вимкнення починає блимати й пара перестає вироблятися. Щоб вимкнути режим автоматичного вимкнення, натисніть кнопку ввімкнення/вимкнення. Вона блиматиме ще майже 2 хвилини, після чого перестане. Прилад знову буде готовий до використання.
Пристрій обладнано режимом "Автоматичне вимкнення", що автоматично припиняє роботу пристрою. Після 30 хвилин простою активується режим "Auto off" і автоматично вимикається пристрій. Усі індикатори гаснуть, пар не доступний. Щоб перезапустити продукт, натисніть кнопку ON / OFF. Він буде блимати приблизно 2 хвилини, а потім горітиме постійно. Пристрій знову буде готовий до використання.
Ні, оскільки тиск не дуже високий. У приладі є дві системи безпеки. • Клапан оберігає від надлишкового тиску і, у разі несправності приладу, дозволяє вийти зайвому пару. • Тепловий запобіжник захищає від перегріву.
Праска з парогенератором є найпотужнішою. Він генерує велику кількість пару в окремому відсіку і виробляє постійний пар, який потім проектується на поверхню одягу, через підошву праски. Перевагою цього приладу є те, що така він вдвічі скорочує час прасування, а результати - просто виняткові. Парова праска схожа на традиційні праски, але з більшою ємністю для води. Пар генерується одночасно з нагріванням праски, витрачається пар постійно, але пароутворення не таке потужне, як у випадку парогенератора.
У парогенераторі вода не контактує безпосередньо з нагрівальним елементом, який розташований за межами резервуара, тому утворення накипу вдається уникнути. Проте, резервуар слід промивати через кожні 10 циклів роботи.
Ні. Обидва кабелі забезпечені окремою ізоляцією. Вони захищені і ретельно перевірені. Але якщо ви помітили, що кабель пошкоджений, здайте прилад на ремонт в авторизований сервісний центр.
Ця система захищає підошву від закоркування. Її активне покриття відштовхує ворсинки й частки бруду, які часто забиваються в підошву, знижуючи властивості ковзання.