Підтримання кавомолки в чистоті є важливим для досягнення найкращих результатів з точки зору смаку. Більшість кавових зерен містять масла, які з часом можуть підсилити смак і, таким чином, змінити смак вашої кави. Після кожного використання очищуйте контейнер від меленої кави.
Завжди відключайте кавомолку, перш ніж очистити її. Переконайтеся, що кавомолка, кабель живлення та штепсельна вилка залишаються сухими. Не використовуйте абразивний миючий засіб або абразивні гумки, щоб очистити прилад.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Ми рекомендуємо зберігати кавові зерна в прохолодному, сухому місці. Вони повинні зберігатися у непрозорому герметичному контейнері. Кисень і волога є основними ворогами кави, яка швидко втрачає свої якості після того, як залишається помеленою: вологість спричиняє зміну смаку та аромату, а кава стає застарілою і несмачною. Кисень окислює каву і посилює гіркий смак напою; Тому боби повинні бути заправлені перед тим, як будете робити каву.
Цілі кавові зерна можна зберігати протягом декількох місяців. Після того, як кава була помелена, вона швидко втрачає смак. При кімнатній температурі мелена кава може зберігатися протягом 7-10 днів. Ми рекомендуємо дотримуватися таких запобіжних заходів, що допоможуть зберегти смак вашої меленої кави: зберігайте мелену каву у непрозорому герметичному контейнері в холодильнику. Там її можна зберігати протягом одного місяця.
Якщо ваша кавомолка оснащена заводським лезом, ви можете нарізати спеції, горіхи та цільні зерна. Якщо ваша кавомолка оснащена жорнами, ви можете молоти лише кавові зерна.