Перед першим використанням пристрою, ми рекомендуємо вимити всі аксесуари для блендерів у гарячій мильній воді, не допускаючи пошкодження лопастей, які є надзвичайно гострими. Перед використанням не потрібно мити основу блендера.
• Для моделей Easy Soup (програма «крем-суп») Пристрій нагрівається протягом 10 хвилин до 100 °C, а потім підтримує температуру протягом 10 хвилин. Наприкінці програми прилад 5 разів здійснює змішування в такому циклі: 20 секунд змішування та 10 секунд очікування.
• Для моделей Daily Soup LM540 (програма «суп-пюре») Прилад нагрівається протягом 10 хвилин до 100 °C, здійснює 2 змішування по 5 секунд після 11-ї та 15-ї хвилин, а потім підтримує температуру 100 °C. Наприкінці готування прилад 4 рази здійснює змішування в такому циклі: 25 секунд змішування та 10 секунд очікування, потім останнє змішування протягом 17 секунд.
• Для моделей Daily Soup LM542 (програма «суп-пюре») Пристрій нагрівається протягом 10 хвилин до 100 °C, а потім підтримує температуру протягом 10 хвилин. Наприкінці програми прилад 5 разів здійснює змішування в такому циклі: 20 секунд змішування та 10 секунд очікування.
У цій програмі пристрій не здійснює змішування. Можете нарізати овочі, як забажаєте. Час готування фіксований: • 25 хв. для моделей Easy Soup і Daily Soup LM542; • 28 хв. для моделей Daily Soup LM540.
Прилад не рекомендовано відкривати, оскільки це може призвести до втрати запрограмованих значень. Фактично, коли пристрій відкривається, на моторний блок – головний компонент пристрою – припиняє подаватися живлення (запрограмовані дані втрачаются саме через це).
У програмах супів молоко або вершки не слід додавати на початку готування. Їх можна додавати наприкінці програми. Для змішування без нагрівання використовуйте функцію blend (змішування) або smoothie (смузі).
Щоб видалити білі сліди або різнокольорові розводи з дна чаші, виконайте наведені нижче 3 кроки. • Налийте 10 мл білого оцту в чашу зі шпинделем і залиште його на 1 годину. • Спорожніть чашу та протріть губкою її внутрішню частину. • Промийте чашу кілька разів чистою водою.
Щоб очистити чашу, виконайте описане нижче. • Відкрийте прилад і наповніть чашу 1,2 л холодної води з крану (до рівня MAX [Макс.]). Не додавайте до чаші рідину для миття. • Установіть кришку назад і підключіть прилад до електромережі. • Натисніть кнопку легкого очищення P4, а потім натисніть кнопку Start (Пуск). • Почнеться очищення: протягом 15 секунд буде чутно, як працює мотор, після чого він зупиниться на 15 секунд і запуститься знову. Ці цикли виконуватимуться протягом приблизно 3 хвилин. • Коли почуєте гудок, що вказуватиме на завершення програми, витягніть вилку з приладу та зніміть кришку. • Вилийте воду та ополосніть чашу зсередини.
Не занурюйте прилад у воду. Забороняється поміщати моторний блок або чашу під проточну воду. За необхідності, після того як охолоне прилад, помийте ніж під краном і на завершення очистіть чашу зсередини та моторний блок вологою тканиною. Якщо на внутрішній поверхні чаші все одно залишилися плями, залиште їх відмокати на кілька годин у гарячій мильній воді, а потім видаліть залишки пластиковою губкою-шкребком. Ополосніть чашу.
ПРИМІТКА. Прилад не призначено для миття в посудомийній машині.
• Налийте воду з рідиною для миття посуду та залиште відмокати на 1 годину. • Видаліть залишки лопаткою або дерев’яною ложкою. • Після опорожнення чаші потріть дно чаші абразивним боком губки. • Якщо залишаться сліди, використайте металеву щітку.
Можете використовувати лимонний сік, білий оцет або таблетку для посудомийної машини, розчинену у воді (залиште на необхідний час, щоб пройшла реакція).
Чашу не можна мити в посудомийній машині. Не занурюйте чашу у воду. Щоб належним чином очистити чашу, скористайтеся губкою з водою та рідиною для миття посуду. Можете використовувати абразивний бік губки.
Моторний блок не можна мити в посудомийній машині. Його не можна занурювати в рідину. Щоб належним чином очистити моторний блок: • тримайте його вертикально, але трохи нахиленим; • протріть нижній бік із ножем губкою, змоченою у воді та рідині для миття посуду; • можете ополоснути блок під потоком води, але будьте обережні, щоб вода не потрапила всередину електричного роз’єма.
Імовірно, їжі забагато, або деякі шматочки завеликі або надто тверді. Можна зменшити розмір або кількість інгредієнтів, а також додати рідину.
Завжди використовуйте блендер із кришкою або захисною насадкою, як це вказано в інструкціях. Ніколи не опускайте руку в чашу блендера, коли вона розміщена на моторному блоці. Якщо ви хочете проштовхнути їжу донизу, скористайтеся відповідним інструментом, наприклад лопаткою.
Прилад повинен перебувати на рівній поверхні, прилад не стійкий. Об'єм змішуваних інгредієнтів занадто великий, зменшіть кількість інгредієнтів. Якщо коливання зберігаються, зверніться до авторизованого центру центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Датчик виявлення переповнення активував механізм захисту. Можливі 2 варіанти, описані нижче. 1) Кількість рідини перевищує максимальний рівень. У такому разі зменште обсяг інгредієнтів. 2) Датчик забруднився, необхідно очистити його, а потім перезапустити програму.
Це нормальне явище. Дим виходить із місця між водонепроникним моторним блоком і чашею, щоб у конструкції не піднімався тиск. Іноді в результаті конденсації на робочій поверхні може утворитися кілька крапель.
Якщо ви відкривали пристрій у процесі готування, наприклад, супу, обов’язково необхідно перевірити, чи залишилося достатньо води. За необхідності долийте воду, закрийте пристрій і перезапустіть автоматичну програму.
Якщо ви відкривали пристрій під час перемішування й результат виявився незадовільним, закрийте пристрій і запустіть програму Smoothie (Смузі).
Це тимчасове явище, яке не впливає на термін служби пристрою. Шум стане менш гучним або зникне з часом і в результаті очищення (див. розділ «Чищення пристрою»).